
W Rzymie zainaugurowano obchody Jubileuszu Młodzieży
W Wiecznym Mieście rozpoczęły się obchody Jubileuszu Młodzieży zorganizowane w ramach Roku Miłosierdzia. Na zaproszenie Ojca św. Franciszka do stolicy Włoch na trzydniowe spotkanie przybyło, co najmniej 70 tys. osób z wielu krajów.








