fot. Monika Bilska

O. T. Rydzyk CSsR do uczestników XX Pielgrzymki PKRD na Jasną Górę: Dziękujemy, że kochacie Maryję, ale kochajcie ją zawsze

Dziękujemy wam, że jesteście, że przychodzicie do Maryi, że kochacie Ją, ale kochajcie Ją zawsze i zawsze pomagajcie jej w zbawianiu świata, każdego człowieka. Niech was Pan Jezus błogosławi. Dziękujemy wam z całego serca – powiedział w swoim słowie do uczestników XX Pielgrzymki Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci na Jasną Górę Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

O. Tadeusz Rydzyk zwrócił uwagę, że Matka Najświętsza przychodzi bardzo często do ludzi, od chwili zwiastowania idąc i niosąc Chrystusa wszystkim ludziom.

– Bardzo często przychodzi i objawia się Matka Najświętsza dzieciom, bo dzieci nie mają jeszcze zepsutych przez grzech serc. Ona przychodzi do was, chce się też wami posłużyć, tak jak dziećmi z Fatimy, tak jak dziećmi z Gietrzwałdu czy z innych miejsc i pragnie, abyście stali się jej współpracownikami, żeby wszyscy ludzie przyjęli Pana Jezusa, żeby wszyscy ludzie zostali zbawieni, bo on każdego z nas odkupił najdroższą krwią swoją na krzyżu – zaznaczył redemptorysta.

Dyrektor Radia Maryja zaapelował do młodych pielgrzymów zgormadzonych na Jasnej Górze, aby zawsze kochali Matkę Najświętszą.

– Dziękujemy wam, że jesteście, że przychodzicie do Niej, że kochacie Ją, ale kochajcie Ją zawsze i zawsze pomagajcie jej w zbawianiu świata, każdego człowieka. Niech was Pan Jezus błogosławi. Dziękujemy wam z całego serca – powiedział.

O. Tadeusz Rydzyk CSsR podziękował wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznej Pielgrzymki PKRD na Jasną Górę.

– Dziękujemy księdzu biskupowi Antoniemu. Dziękujemy o. Piotrowi Dettlaffowi CSsR, opiekunowi Podwórkowych Kółek, Madzi Buczek. Dziękujemy wszystkim kapłanom, katechetom, wszystkim, którzy zorganizowali tę pielgrzymkę. Dziękujemy za to, że jesteście – akcentował Dyrektor Radia Maryja.

 

RIRM

drukuj