Ks. D. Chmielewski: Atak szatana skoncentrował się na zniszczeniu rodziny, dlatego potrzebujemy szczególnej modlitwy. Zapraszam Was na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny!

Wiecie dobrze, że atak szatana skoncentrował się na zniszczeniu rodziny, na zniszczeniu małżeństwa, dlatego potrzebujemy szczególnej modlitwy. Zapraszam Was na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Chcemy sprowadzać jeszcze więcej Bożego błogosławieństwa z nieba na ziemię do naszego domu – mówi ks. Dominik Chmielewski, opiekun wspólnoty „Wojownicy Maryi”. Salezjanin zachęca do udziału w radosnym pochodzie, który 19 września przejdzie ulicami Warszawy. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja i TV Trwam.  

 

W najbliższą niedzielę – 19 września – w stolicy odbędzie się Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 11.30 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Z wielką radością zapraszam Was na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Pamiętam, że w ubiegłym roku były nas tysiące. Niesamowita atmosfera modlitwy, radości, entuzjazmu i wdzięczności Bogu za to, że mamy tak piękną, wspaniałą rodzinę, takie wspaniałe małżeństwa, dzieci. Chcemy sprowadzać jeszcze więcej Bożego błogosławieństwa z nieba na ziemię do naszego domu – wskazuje ks. Dominik Chmielewski.

https://twitter.com/PawelOzdoba/status/1437461214729277445

Hasłem przewodnim wydarzenia są słowa: „Tato – bądź, prowadź, chroń”. Jak wskazują organizatorzy Narodowego Marszu Życia i Rodziny powołujący się na badania CBOS, aż 30 proc. młodych Polaków w trudnych chwilach nie może liczyć na własnego ojca [czytaj więcej]

Nie biorą oni odpowiedzialności za wychowanie swoich dzieci. Opiekun wspólnoty „Wojownicy Maryi” zwraca uwagę, że szatanowi bardzo zależy na zniszczeniu rodzinnych i małżeńskich więzi. Warto przypomnieć także słowa s. Łucji, wizjonerki z Fatimy: „Ostateczna walka między Bogiem a szatanem rozegra się o rodzinę i małżeństwo”.

– Wchodzimy w bardzo trudny czas. Wiecie dobrze, że atak szatana skoncentrował się na zniszczeniu rodziny, na zniszczeniu małżeństwa, dlatego potrzebujemy szczególnej modlitwy – mówi kapłan.

 

Po uroczystym przemarszu ks. Dominik Chmielewski będzie sprawował Mszę św. dla wszystkich uczestników inicjatywy. Wygłosi również kazanie i naukę po zakończeniu Najświętszej Ofiary.

– Kończymy uroczystą Mszą św. o godz. 13.00 w kościele Świętego Krzyża dla wszystkich rodzin, małżeństw, dzieci. Będę miał przywilej ją celebrować i powiedzieć kazanie. Po Eucharystii wygłoszę jeszcze konferencję dla małżeństw i rodzin. W tym roku w sposób szczególny chciałbym skoncentrować się na tajemnicy ochrony rodziny i małżeństwa przez św. Józefa. Zapraszam każdego z Was i błogosławię Wam już teraz na ten niesamowity Marsz: w imię Ojca, i Syna i Ducha Świętego. Amen! – akcentuje ambasador Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny.

https://twitter.com/CentrumZycia/status/1436721203385884679

Organizatorami wydarzenia są Centrum Życia i Rodziny oraz Chrześcijański Kongres Społeczny.

radiomaryja.pl

drukuj