Głogówek: Czuwanie modlitewne „Młodzi dla Jezusa”

W Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Głogówku odbędzie się dzisiaj nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży. Gościem spotkania będzie Marcin Zieliński ze wspólnoty uwielbienia „Głos Pana” w Skierniewicach.

Czuwanie rozpocznie się o godz. 19.00. W programie spotkania przewidziano m.in. konferencję, adorację, spowiedź, modlitwę wstawienniczą oraz modlitwę uwielbienia.

O godz. 23.00 sprawowana będzie Eucharystia, po której nastąpi rozesłanie i zakończenie czuwania.

Ważnym punktem czuwania będzie spotkanie z Marcinem Zielińskim, liderem Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic. Marcin Zieliński, który prowadzi również rekolekcje w kraju i za granicą, przedstawi uczestnikom spotkania swoje świadectwo, w jaki sposób Bóg przemienił jego życie i jak dziś działa w jego codzienności.

Głogówek Czuwanie modlitewne „Młodzi dla Jezusa”

Kliknij, aby powiększyć

www.glogowek.franciszkanie.pl/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl