Eucharystia za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

W godz. 16.00 w sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie sprawowana będzie Msza św. w intencji Ojczyzny. Po uroczystej Eucharystii odbędzie się Pokutny Marsz Różańcowy.

Marsz po raz pierwszy dotrze pod siedzibę  Ministerstwa Edukacji Narodowej. Uczestnicy marszu modlić się będą o opamiętanie i nawrócenie rządzących. Będą prosić o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnianie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

– „Tym razem pod Ministerstwo Edukacji Narodowej dotrze Pokutny Marsz Różańcowy z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej, po Mszy Świętej za Ojczyznę o godz.16.00. Modlić się będziemy o opamiętanie i nawrócenie rządzących by nie deprawowali i nie ogłupiali naszych dzieci za pomocą kolejnych niszczycielskich rewolucji w systemie szkolnictwa – napisano w informacji przesłanej przez Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę/RIRM

Eucharystia za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

Kliknij aby powiększyć

drukuj

Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl