Ekspiacja za profanację obrazu Matki Bożej

W najbliższą sobotę – z inicjatywy dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka CSsR – w toruńskim Sanktuarium, wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II, wierni będą przepraszać za profanację wizerunku Matki Bożej.

Nowa lewica potężnie zaatakowała rodzinę, dzieci i młodzież. W wielu miejscach do szkół i przedszkoli wprowadzana jest ideologia gender. Przekraczana jest kolejna granica w atakowaniu wiary katolickiej i polskości – podkreśla dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR. I przypomina o kolejnych profanacjach obrazu Matki Bożej.

Na niszczenie rodziny, dzieci i młodzieży, szarganie naszych świętości, w tym krzyża i cudownego obrazu Matki Bożej Królowej Polski nie możemy być obojętni. Na poniewieranie naszej Najświętszej Matki musimy reagować, skutecznie reagować, bo to pójdzie jeszcze dalej – podkreśla założyciel i dyrektor Radia Maryja.

Najbliższa sobota to kolejna rocznica poświęcenia Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Dyrektor Radia Maryja zaprasza wiernych do wspólnej modlitwy ekspiacyjnej.

W rocznicę urodzin św. Jana Pawła II i odpustu w naszym Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu 18 maja o godz. 12.00 będziemy przepraszać za te publiczne bluźnierstwa, deprawację rodzin, dzieci i młodzieży – akcentuje o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Wierni będą modlić się w intencji Polski oraz o nawrócenie dla tych wszystkich, którzy dziś za cel postawili sobie zniszczenie Kościoła [zobacz więcej]. 

TV Trwam News/RIRM

drukuj