fot. wroclaw.salezjanie.pl

„Bóg map nie rozdaje – nie wiesz, dokąd iść?” – salezjańskie rekolekcje w Krakowie

W dniach 2-4 grudnia br. w Krakowie odbędą się rekolekcje powołaniowe skierowane do mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat. Celem wydarzenia jest umocnienie wiary uczestników, zgłębienie tematu rozeznawania powołaniowego i poznanie narzędzia do odkrywania woli Bożej w swoim życiu. Zapisy do 23 listopada.

Proponowane przez salezjanów rekolekcje – jak wskazują organizatorzy – nie są żadnym zobowiązaniem, ani nie są przeznaczone tylko dla osób chcących zostać księżmi, ale dla wszystkich młodych mężczyzn, którzy pragną rozeznawać drogę z Bogiem.

– „Bóg map nie rozdaje – nie wiesz, dokąd iść?”. Nie przejmuj się! Dany Ci będzie czas, który może pomóc w rozeznaniu tego, czego Bóg od Ciebie chce. Słowo Boże, Eucharystia, modlitwa, wspólnota i salezjanie pomogą Ci w Krakowie, 2-4 grudnia, w rozeznaniu woli Bożej. Taka forma trzydniowych dni skupienia z pewnością otworzy Cię na łaskę Ducha Świętego i na dobre natchnienia! – zapewniają salezjanie.

Rekolekcje odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie, przy ul. Tynieckiej. Zapisy oraz więcej informacji [tutaj]

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl