fot. pixabay.com

960 godzin dla rodziny – modlitewna sztafeta

W Środę Popielcową 17 lutego br. rusza krucjata modlitewna „960 godzin dla rodzin”. Dzięki temu wydarzeniu przez cały Wielki Post, 24 godziny na dobę, małżeństwa oraz całe rodziny będą objęte modlitewnym wsparciem. Inicjatywa Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Świdnickiej oraz Fundacji Małżeństwo Rodzina wpisuje się w ogłoszony przez papieża Franciszka Rok św. Józefa – opiekuna rodzin.

„960 godzin dla rodzin” to nieustanna 40-dniowa modlitwa, w której można np. podjąć rozważanie z Pisma Świętego, odmówić różaniec czy poświęcić czas [Litanii do św. Józefa].

Aby wziąć udział w modlitwie należy wypełnić formularz z deklaracją godziny w konkretnym dniu w [kalendarzu] na stronie http://960godzindlarodzin.pl/. Włączyć się w modlitwę można także telefonując pod nr: 74 856 44 13 w godzinach od 10.00 do 13.00.

Do wzięcia udziału w krucjacie modlitewnej zachęcają Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Świdnickiej oraz [Fundacja Małżeństwo Rodzina].

Akcja zakończy się w Niedzielę Palmową 28 marca 2021 roku.

radiomaryja.pl/960godzindlarodzin.pl

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl