4. Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa

Ks. Marian Kopko, kustosz sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie, zaprasza na 9 października dzieci z diecezji legnickiej na 4. Pielgrzymkę do Europejskiej Perły Baroku. Patronat nad Pielgrzymką sprawuje Radio Maryja i TV Trwam.

9 października 2021 roku w Krzeszowie odbędzie się 4. Pielgrzymka Dzieci z diecezji legnickiej. Spotkanie rozpocznie się od przywitania uczestników o godz. 10.00, po którym dzieci będą mogły wziąć udział w licznych warsztatach, grach oraz Przeglądzie Piosenki Religijnej i Patriotycznej.

Kulminacyjnym punktem Pielgrzymki będzie Msza św. o godz. 15.00 sprawowana w kościele św. Józefa w Krzeszowie. Po Eucharystii odbędzie się agapa, gala rozdania nagród oraz loteria fantowa.

„Przed nami dzień pełny uśmiechu, zabawy i modlitwy. Kolejny rok z rzędu przygotowaliśmy dla Was sporo niespodzianek i atrakcji” – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Krzeszów 2021 dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Kultura Dostępna”.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Maryja oraz TV Trwam

 

radiomaryja.pl

drukuj