gov.pl/web/rodzina

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka złożyła minister rodziny M. Maląg

21 stycznia w polskiej tradycji zapisał się jako Dzień Babci. Z tej okazji wszystkim babciom składamy najserdeczniejsze życzenia.

O dzisiejszym dniu powinny pamiętać wszystkie wnuki. Warto dziś podziękować swoim babciom za opiekę, wsparcie, wszystkie cenne wskazówki oraz miłość i czułość, jaką każdego dnia okazują. Podziękujmy im za wspólne lata i doceniajmy każdą chwilę spędzoną razem. Nie zapominajmy także o tych babciach, których nie ma już pośród nas. Życzenia z okazji dzisiejszego święta złożyła minister rodziny i polityki społecznej, Marlena Maląg.

„Życzę wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech to szczególne święto stanie się okazją do tego, byście jeszcze bardziej doświadczyli rodzinnego ciepła. Niech każdego dnia otacza Państwa serdeczność i dobroć najbliższych, a poczucie szczęścia stale Państwu towarzyszy. Niech otaczają Was na co dzień uśmiechy wnuków, a ich osiągnięcia stają się Waszymi sukcesami” – podkreśliła Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej.

Rola dziadków jest bardzo istotna w procesie wychowania, bowiem często są oni dla nas jak drudzy rodzice. Dziadkowie dzięki zdobytym doświadczeniom są wzorem do naśladowania dla swoich wnucząt – pisała w życzeniach minister Marlena Maląg. Dziadkowie są jak opoka w niełatwych czasach i uczą kolejne pokolenie szacunku do wartości i tradycji – dodała minister. Dziadkowie swoje święto będą obchodzili jutro – 22 stycznia.

https://twitter.com/MRiPS_GOV_PL/status/1484453424460664835

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl