fot. https://www.tauronarenakrakow.pl/gallery/branding-sponsora/

Zimowe atrakcje w Tauron Arenie

Kalendarzowa zima rozpocznie się za ponad trzy tygodnie, jednak pierwsze opady śniegu już nas zaskoczyły. Wiele miast już w tym tygodniu otworzy zimowe atrakcje dla mieszkańców.

Przed nami zima. Kraków od 3 grudnia otwiera dla mieszkańców moc atrakcji w Tauron Arenie. Miłośnicy sportów zimowych już niedługo będą mogli włożyć łyżwy.

– Uruchamiamy na zewnątrz na trawie specjalne lodowisko dla dzieci, młodzieży, seniorów dla dorosłych, czyli dla każdego, kto będzie chciał wejść – powiedziała Małgorzata Marcińska, prezes zarządu Areny Kraków S.A.

Ślizgawka będzie czynna codziennie. Sympatycy zimy są zaproszeni także do jedynego takiego miejsca w Małopolsce – na tor curlingowy.

– Jest to najlepszy czas z tego względu, że zaczynają się ferie zimowe i dzieci w całym Krakowie będą miały miejsce, aby przyjść i spróbować curlingu, a może zagościć z nami na dłużej – podkreśliła Agnieszka Wojtysiak, rzecznik Krakowskiego Klubu Curlingowego.

Przy Tauron Arenie powstanie również górka do snowtubingu, czyli do zjazdów na pontonach. Najbliższy piątek będzie dniem inauguracji Kiermaszu Świątecznego. Tauron Arena rozbłyśnie wtedy tysiącami światełek.

– Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, między innymi 3 grudnia odbędzie się inauguracja kiermaszu świątecznego, gdzie lokalni rzemieślnicy będą oferować swoje produkty – poinformowała Sabina Gustyn, menadżer ds. sprzedaży i marketingu firmy Meta S.A.

Znajdą się także atrakcje dla najmłodszych. W sobotę zaplanowano warsztaty ozdabiania pierniczków świątecznych, z kolei w niedzielę Tauron Arenę odwiedzi Święty Mikołaj.

– W myśl zasady #weźżewyluzuj chcielibyśmy, żeby krakowianie mogli korzystać z tej strefy niezależnie od pory roku – zaznaczył Piotr Ślusarek, wiceprezes firmy Meta S.A.

Małgorzata Marcińska, Prezes zarządu Arena Kraków, już zapraszała na tegorocznego Sylwestra, który także odbędzie się w Tauron Arenie.

TV Trwam News

drukuj