fot. Monika Bilska

Zapraszamy na uroczystości 31. rocznicy powstania Radia Maryja

Już w sobotę w Toruniu będziemy przeżywać 31. rocznicę powstania Radia Maryja. Tego dnia wspólnie będziemy dziękować Bogu za dar ewangelicznego dzieła promieniującego na całą Polskę i świat.

Przed nami kolejne urodziny Radia Maryja. W najbliższą sobotę w Toruniu będziemy dziękować za 31 lat katolickiej rozgłośni. O programie uroczystości mówi założyciel i dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

– Będziemy dziękować za każdego z Was, za tych, którzy żyją i tych, którzy przeszli do wieczności. O godzinie 12.00 medytacja pierwszosobotnia i różaniec, następnie koncerty, które są naszym bukietem dla każdego z Was, bukietem wdzięczności za współpracę. O godzinie 15.30 uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. abp. Tadeusza Wojdy, metropolity gdańskiego. Do Areny będzie można wchodzić od godziny 10.00. Przed Areną na ulicy Bema oraz wewnątrz budynku będzie możliwość zakupienia zarówno ciepłego posiłku, jak i herbaty, i kawy. Dziękujemy przyjaciołom z Podlasia na czele z ks. Tomaszem, duszpasterzem leśników z Drohiczyna, dziękujemy młodzieży z Fundacji Ekologicznej i leśnikom. Proszę Państwa, ten poczęstunek oczywiście będzie bezpłatny. Nasi przyjaciele o wszystko zadbali – podkreśla o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Uroczystości 31. rocznicy powstania Radia Maryja odbędą się w Arenie Toruńskiej przy ulicy Bema. Początek o godzinie 12.00.

Transmisja uroczystości w Radiu Maryja i TV Trwam od godziny 10.10.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące 31. rocznicy Radia Maryja znajdują się [tutaj].

TV Trwam News / radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl