fot. aksim.edu.pl

Zakończenie IX edycji studiów MBA w AKSiM

Obronami zakończyła się IX edycja prestiżowych studiów MBA, które w swojej ofercie edukacyjnej ma Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Master of Business Administration to podyplomowe studia menadżerskie – wskazał ich kierownik, Przemysław Pawlak.

Studenci nabywają wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych i zarządzania, wiedzę z zakresu prawa i psychologii zarządzania – dodał.

 

Wiedzę, która oparta jest na ważnym fundamencie – etyce – podkreślił wykładowca studiów MBA, dr Bart Tkaczyk.

Widzimy, że aby wygrywać długoterminowo, liderzy muszą być nie tylko profesjonalni, ale też podejmować etyczne decyzje – zaznaczył.

Wykłady prowadzą specjaliści – teoretycy i praktycy z najlepszych uczelni polskich, ale i nie tylko – mówił prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zbysław Dobrowolski.

Przedstawiamy wszystko, co jest znane, co było, co jest, a także trendy w zarządzaniu, które można wykorzystać w polskich przedsiębiorstwach, w polskich instytucjach publicznych – wyjaśnił.

Z roku na rok zainteresowanie studiami podyplomowymi MBA w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej jest coraz większe – wskazała dziekan uczelni, prof. AKSiM, dr Dorota Żuchowska.

Osoby, które kończą, polecają kolejnym, przyprowadzają swoich współpracowników. Czasami jest tak, że studia skończy szef i potem wysyła swoich pracowników – zauważyła dr Dorota Żuchowska.

Dzisiejszą obroną zakończyła się już dziewiąta edycja studiów podyplomowych.

– Studia MBA to taka wisienka na torcie umiejętności zarządczych, ich potwierdzenie. W związku z czym wybór był naturalny i uczelnia też – powiedziała Ilona Piotrowska, słuchacz IX edycji MBA.

 

Z wyborem uczelni nie wahał się również Pan Jakub.

– Uważam, że to jest super uczelnia, która daje szanse rozwoju na bardzo wysokim poziomie – akcentował Jakub Michalak, słuchacz IX edycji MBA.

Egzamin końcowy składał się z dwóch elementów. Pierwszym był test z wiedzy ogólnej. Drugim – prezentacja grupowa.

Otrzymaliśmy od szanownej komisji kilka miesięcy temu case do rozwiązania. Bardzo intensywnie nad nim pracowaliśmy i dzisiaj mamy finał – powiedział Piotr Kowal, słuchacz IX edycji MBA.

Do końca marca trwa nabór na kolejną – X edycję studiów podyplomowych MBA – wskazał rektor Akademii Kultury Społecznej i Medialnej, prof. AKSiM, o. dr Zdzisław Klafka CSsR.

Zapewniam, że nie będziecie Państwo tego żałować, bo możecie tu zdobyć umiejętności, które właściwie w każdej branży mogą usprawnić skuteczność zawodową – zaznaczył.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej uczeni www.aksim.edu.pl.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl