PO wyrusza nad morze rozmawiać z Polakami

Platforma Obywatelska rusza nad morze, aby tam rozmawiać z Polakami. Według polityków tej partii, wakacyjny odpoczynek to dobry czas na debatę m.in. o sądownictwie.

Politycy PO deklarują, że tegoroczne wakacje chcą spędzić na spotkaniach i rozmowach z Polakami. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już dziś w Rowach. Tam, w ramach Klubu Obywatelskiego, zaplanowano dyskusję na temat bieżących wydarzeń, w tym reformy sądownictwa.

Na przełomie lipca i sierpnia Platforma chce zorganizować cztery wyjazdy nad morze. W ciągu dnia politycy będą obecni na plażach, gdzie chcą m. in. udzielać porad prawnych czy konsultacji medycznych. Późnym popołudniem zaplanowano debaty polityczne.

Do inicjatywy krytycznie odnosi się poseł PiS Jacek Sasin. Parlamentarzysta podkreśla: „pozwólmy Polakom spędzić spokojne wakacje, bez politycznych gierek”.

Niech Platforma Obywatelska da trochę spokoju Polakom, którzy choć przez chwilę chcą wypocząć. Niektórzy Polacy mogą wypocząć po raz pierwszy od wielu lat, ale są też osoby, które pierwszy raz w życiu mają możliwość takiego wypoczynku, bo dopiero działania rządu Beaty Szydło, z 500 plus na czele, dały wielu polskim rodzinom możliwość wypoczynku. Niech politycy totalnej opozycji Polakom tego wypoczynku nie zatruwają – mówi Jacek Sasin.

To nie pierwszy raz, kiedy politycy prowadzą wzmożoną aktywność w okresie wakacyjnym.

Kilka lat temu podobne wyjazdy organizował Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Zuzanna Dąbrowska/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl