fot. Nasz Dziennik

Wydawcy prasy katolickiej apelują o przedłużanie rocznych prenumerat

Wydawcy prasy katolickiej apelują do czytelników o przedłużanie rocznych prenumerat. W tym roku spadła sprzedaż prasy drukowanej. Ma to związek z pandemią koronawirusa. Dotyczy to zarówno dzienników, jak i tygodników.

Redaktorzy zachęcają do zakupu prenumeraty papierowej lub internetowej, czyli tzw. e-wydania. W taki sposób można nabyć m.in. „Nasz Dziennik”. Roczną prenumeratę można wykupić do 18 grudnia na poczcie lub u listonosza.

„Nasz Dziennik” to jedno z dzieł wyrosłych przy Radiu Maryja, dlatego dyrektor katolickiej rozgłośni, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, zachęca do nabycia prenumeraty. Zauważył, że może to być np. doskonały prezent.

– Gdyby tak ludzie z okazji Bożego Narodzenia, z okazji imienin zrobili prezent. Na przykład zaprenumerowali „Nasz Dziennik” tym, którzy są zwiedzeni przez złe ideologie czy przez media antypolskie, antykatolickie. Dać im chociaż miesiąc – ile dobra by było – akcentował o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Dyrektor Radia Maryja zachęcił do elektronicznej prenumeraty dziennika także Polonię, m.in. w Ameryce, Kanadzie czy Australii.

„Nasz Dziennik” istnieje od 1998 roku. W ubiegłym roku powstał przy nim miesięcznik „Szlachetne Zdrowie”. Pismo to również dostępne jest w formie elektronicznej. [zobacz]

RIRM

drukuj