fot. pixabay.com

Wydawcy prasy apelują o wsparcie w czasie epidemii koronawirusa

Wydawcy prasy apelują o wsparcie w obliczu epidemii koronawirusa. W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd i obawami Polaków o własne zdrowie spadła sprzedaż prasy drukowanej.

Dotyczy to zarówno dzienników, jak i tygodników. Wiele z nich zachęca do zakupu prenumeraty papierowej lub internetowej albo e-wydania dostępnego w internecie.

W taki sposób można nabyć m.in. „Nasz Dziennik” – mówi redaktor naczelna pisma Ewa Nowina-Konopka.

– Można skorzystać z prenumeraty elektronicznej, do której szczególnie dzisiaj zachęcamy i która dzisiaj rzeczywiście cieszy się większym powodzeniem. Natomiast jeżeli chodzi o tę tradycyjną formę otrzymania „Naszego Dziennika”, czyli wydania papierowego, to jeżeli ktoś zaprenumerował na jakiś dłuższy czas, np. na rok, to otrzymuje codziennie, ale można w tej chwili zamówić również prenumeratę wydania papierowego nawet u listonosza, niekoniecznie trzeba iść na pocztę – podkreśla Ewa Nowina-Konopka.

„Nasz Dziennik” to jedno z dzieł wyrosłych przy Radiu Maryja. Pismo istnieje od 1998 roku. W ubiegłym roku wydawca „Naszego Dziennika” wypuścił pierwszy numer miesięcznika „Szlachetne Zdrowie”. Pismo to również dostępne jest w formie elektronicznej.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl