fot. wsksim.edu.pl

WSKSiM przed kolejnymi warsztatami muzycznymi

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza utalentowaną muzycznie młodzież na zimowe warsztaty muzyczne. Warsztaty rozpoczną się 11 lutego 2016 r.

Warsztaty będą przebiegać w kampusie akademickim WSKSiM w Toruniu. Przeznaczone są dla uzdolnionej muzycznie młodzieży szkół średnich. Uczestniczyć mogą w nich osoby z całej Polski, udzielające się zarówno instrumentalnie, jak i wokalnie.

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Małkowicz wraz z członkami Zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen” – grupy mającej na swoim koncie m.in. setki koncertów zagranych w kraju oraz zagranicą i trzy albumy, które rozeszły się w ponad 200 tys. egzemplarzy.

Z kolei dzień później, 12 lutego, w murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej rozpoczną się zimowe warsztaty dziennikarskie, przebiegające pod hasłem „Nowe widnokręgi: dziennikarstwo, polityka, kultura i nowoczesność”.

Jak co roku, na młodzież, która przyjedzie do Torunia, czeka szereg atrakcji. Podczas tegorocznych warsztatów zaplanowane są zajęcia prasowe, radiowe, telewizyjne, informatyczno-multimedialne, politologiczne, muzyczne, taneczne i aktorskie, prowadzone pod okiem specjalistów.

Uczestnicy warsztatów zobaczą także Radio Maryja, Telewizję Trwam oraz toruńską starówkę.

Karty uczestnika do pobrania na stronie: www.wsksim.edu.pl.

RIRM

drukuj