WSKSiM: „Brat naszego Boga” w sokólskim kinie 

Dziś o godz. 14.00 w sokólskim kinie „Sokół”, aktorzy studenckiego teatru  działającego przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, przedstawią widowisko filmowo-teatralne „Brat naszego Boga”. Spektakl będzie można obejrzeć także online.

Pokaz organizuje Biuro Radia Maryja przy parafii św. Antoniego w Sokółce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje jednak rezerwacja w przypadku miejsc siedzących (darmowe wejściówki dostępne w kinie).

Dzisiejszy spektakl można zobaczyć także w internecie. Transmisję „live” udostępnia strona internetowa: www.sokolka.tv.

„Brat naszego Boga” jest inscenizacją dramatu Karola Wojtyły o drodze do świętości Brata Alberta, tu w reżyserii Witolda Ludwiga. Grupa teatralna z WSKSiM podróżuje ze swoją sztuką po całej Polsce.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl