fot. https://twitter.com/Policja_KSP

Wrocław: policjanci proszą kierowców o nagrania dotyczące rozboju w banku

Policjanci proszą o pomoc kierowców, którzy mają zamontowane w swoich pojazdach rejestratory wideo i w piątek rano przemieszczali się ul. Borowską. Chodzi o przesłanie zapisu wideo, ponieważ może być pomocny w wyjaśnieniu okoliczności rozboju w banku przy ul. Komandorskiej.

Oficer prasowy wrocławskiej policji, podkom. Wojciech Jabłoński, przekazał apel w związku ze sprawą rozboju w placówce bankowej, do którego doszło we Wrocławiu w Piątek rano.

„Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w związku z rozbojem w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu, do którego doszło w dniu 22 września 2023 roku, zwracają się z prośbą do kierowców, którzy w tym dniu w godzinach 8:30-9:30 przemieszczali się ul. Borowską na odcinku pomiędzy ulicami Kamienną i Armii Krajowej oraz ulicą Jacka Kuronia, a w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory wideo, o udostępnienie nagrań z tych urządzeń” – napisał podkom. Wojciech Jabłoński w apelu.

Nagranie można przekazać bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki lub wysłać drogą elektroniczną: [email protected] na skrzynkę kontaktową komendy miejskiej.

„Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy mają związek z rozbojem w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu” – dodał oficer prasowy wrocławskiej policji.

Policja ze względu na dobro śledztwa nie podaje szczegółów tego przestępstwa. Zaprzeczyła jedynie, że sprawca miał broń.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl