fot. twitter.com

Warszawski ratusz wspiera finansowo właściciela sex shopów dla gejów

Skandaliczne doniesienia z Warszawy. „Gazeta Polska Codziennie” ujawniła, że dotowaną przez władze stolicy fundacją kierują właściciele sex shopów dla gejów.

Fundacja ReFForm ma walczyć z tzw. wykluczeniem. Tymczasem jej właściciele, obok działalności równościowej, są także właścicielami sex shopów dla sadomasochistycznych gejów fetyszystów. Jednak to nie koniec. W skład rady Fundacji Wolontariat Równości, która organizuje tzw. Marsz Równości w Warszawie, wchodzi Sławomir Starosta, wydawca czasopism z ostrą pornografią.

Spółka Sławomira Starosty organizowała m.in. bicie seksualnego rekordu świata w 2012 roku. Przypomnijmy, że ostatni marsz gejów i lesbijek w Warszawie Rafał Trzaskowski objął swoim patronatem honorowym. Na paradzie pojawił się wiceprezydent miasta Paweł Rabiej. W czasie 10 miesięcy rządów Rafała Trzaskowskiego na organizacje LGBT przeznaczono z miejskich pieniędzy 876 tys. zł. To więcej niż w trakcie całej 4-letniej kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Włodarz stolicy jest znany ze wspierania ideologii LGBT. Rafał Trzaskowski podpisał kontrowersyjną „kartę LGBT+”, a także lobbował za wprowadzeniem w stołecznych szkołach zajęć z edukacji seksualnej. Propozycjom prezydenta sprzeciwiały się m. in. Kościół oraz rodzice, a także organizacje takie jak np. Ordo Iuris.

Zuzanna Dąbrowska/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl