W Warszawie spotkała się Rada Krajowa PO

W Warszawie odbyło się dziś spotkanie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Wydarzenie, które miało być początkiem ofensywy programowej PO przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi, w całości zdominowała krytyka Prawa i Sprawiedliwości. Największa partia opozycyjna nie przedstawiła żadnego programu.

To jest rozniecanie fali nienawiści, szukanie wrogów, polityka braku tolerancji, brutalnego chamstwa, skazywania wrogów, gorszego sortu. To jest polityka PiS” – mówił podczas spotkania Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO.

Jednym z elementów tworzenia polityki nienawiści jego zdaniem jest telewizja. Lider PO oskarżał publiczne media o stosowanie goebelsowskiej propagandy. Podkreślał, że jeżeli parlament uchwali ustawę o abonamencie RTV, to jego ugrupowanie będzie nawoływało do obywatelskiego nieposłuszeństwa i nieuiszczania tej opłaty.

Przewodniczący największej partii opozycyjnej nie przedstawił żadnych propozycji dla Polaków – zwraca uwagę politolog dr Aleksander Kozicki.

– Jeśli opozycja skupi się tylko na krytyce PiS, to przegra – wskazuje politolog.

Świadczą o tym sondaże, w których PiS cieszy się bardzo wysokim poparciem społecznym

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl