fot. pixabay.com

Warszawa: W rejonie ul. Grzegorzewskiej przerwy w dostawach ciepła do późnego wieczora

W rejonie Grzegorzewskiej do późnego wieczora mieszkańcy kilku budynków nie będą mieć ogrzewania. Przerwa w dostawach ciepła będzie w ośmiu budynkach przy ul. Grzegorzewskiej i jednym przy ul. Cynamonowej; ma potrwać do godz. 22.00.

Spółka Veolia Energia Warszawa S.A. przekazała w środę, że w rejonie ul. Grzegorzewskiej w Warszawie nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Awaria dotyczy ośmiu budynków przy ul. Grzegorzewskiej i jednego przy ul. Cynamonowej. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest około godz. 22.00.

To już kolejna tego typu awaria w stolicy w ciągu ostatnich dni. W poniedziałek siedem budynków w Warszawie w rejonie ul. Solec było bez ogrzewania do wtorku rano. We wtorek też była w stolicy awaria z ogrzewaniem. Kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej oraz w rejonie ul. Jagiellońskiej było ogrzewania.

Natomiast w piątek o uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło, także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej. Awarie te udało już się naprawić.

PAP

drukuj