Warszawa: odbędzie się pikieta Narodowców przeciwko przyjmowaniu imigrantów

W Warszawie odbędzie się dziś pikieta Ruchu Narodowego przeciwko przyjmowaniu imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Pikieta jest wyrazem powszechnej wśród Polaków opinii, że Unia Europejska dokonuje zamachu na polską suwerenność – przekonuje poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego. Sprzeciw ma dotyczyć również polityki migracyjnej Unii Europejskiej, która doprowadziła w ostatnim czasie do rozkładu społeczeństw zachodnich, do importu terroryzmu do Europy i jej islamizacji – zaznacza polityk.

– Jesteśmy za tym, żeby pomagać tym uchodźcom, którzy potrzebują pomocy. Ta pomoc jest kierowana na Bliski Wschód, tam, gdzie rzeczywiście dzieją się konflikty. Natomiast jesteśmy przeciwni temu, by z Europy robić Bliski Wschód. Jesteśmy przeciwni temu, żeby problemy Bliskiego Wschodu przenosić do Europy, by tworzyć mieszankę, która nie sprawi, że Europa będzie miejscem bezpiecznym, miejscem, w którym będziemy mogli żyć przez kolejne pokolenia. Jesteśmy za tym, żeby Europa i Polska zachowały swój Europejski i Polski charakter, i dlatego chcemy rozsądnej polityki migracyjnej – tłumaczy Robert Winnicki.

Protest Ruchu Narodowego rozpocznie się dziś o godz. 17.00 przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce przy ul. Jasnej w Warszawie.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl