Warszawa: w Ministerstwie Środowiska odbyło się spotkanie opłatkowe

Kierownictwo i pracownicy Ministerstwa Środowiska oraz podległych mu jednostek zgromadzili się dziś w Warszawie na spotkaniu opłatkowym.

Wszystkim zgromadzonym życzenia złożył minister prof. Jan Szyszko.

– Chciałem serdecznie podziękować wszystkim moim pracownikom, współpracownikom, tu, w tym resorcie, za to, co żeście zrobili w ciągu ostatniego roku – powiedział prof. Jan Szyszko.

Minister przekazał szczególnie zasłużonym pracownikom, a także leśnikom, specjalne podziękowania.

– Rola naszego resortu to nic innego, jak udostępniać nasze przebogate zasoby przyrodnicze dla rozwoju gospodarczego kraju – akcentował prof. Jan Szyszko.

Modlitwie w Ministerstwie Środowiska przewodniczył metropolita Warszawski, ks. kard. Kazimierz Nycz.

– Chciałem państwu przy okazji świąt Bożego Narodzenia życzyć tej szczególnej służebności, do jakiej jesteście ustanowieni jako ci wszyscy, którzy służą środowisku i zasobom naturalnym – mówił ks. kard. Kazimierz Nycz.

Na ręce ministra środowiska harcerze przekazali betlejemskie światełko pokoju.

– Życzymy wam wszystkim, aby w kolejnym roku to światło było w was i abyście każdego dnia starali się zostawiać ten świat trochę lepszym niż go zastaliście – podkreślił jeden z harcerzy.

Prof. Jan Szyszko złożył także specjalne życzenia widzom telewizji Trwam.

– Szanowni państwo, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dla TV Trwam i dla wszystkich telewidzów TV Trwam składam najserdeczniejsze życzenia błogosławionych, spokojnych, rodzinnych, wspaniałych, polskich, z polską atmosferą, Świąt Bożego Narodzenia. Szczęść Boże i Darz Bór! – powiedział minister środowiska.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl