fot. pixabay.com

Warszawa: Miał w mieszkaniu m.in mefedron, amfetaminę i kokainę; został zatrzymany

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 40-letniego obywatela Rosji podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających – poinformował rzecznik śródmiejskiej policji podinsp. Robert Szumiata. Śledczy znaleźli w mieszkaniu zatrzymanego marihuanę, mefedron, amfetaminę, kokainę i tabletki ecstasy.

Jak powiedział w rozmowie z PAP rzecznik śródmiejskiej policji, w kręgu zainteresowania funkcjonariuszy z wydziału operacyjno-rozpoznawczego znalazł się lokator jednego z mieszkań na Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie.

„Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że w lokalu wynajmowanym przez mężczyznę mogą się znajdować duże ilości różnego rodzaju środków odurzających” – podkreślił podinspektor.

Wskazał, że policjanci zorganizowali zasadzkę i zatrzymali 40-letniego obywatela Rosji na klatce schodowej, kiedy wracał do mieszkania.

„Dokładne przeszukanie każdego z pokoi potwierdziło wcześniejsze ustalenia kryminalnych. Policjanci znaleźli znaczne ilości marihuany, mefedronu, amfetaminy, kokainy, tabletki ecstasy oraz dwie wagi elektroniczne” – przekazał rzecznik dodając, że łącznie zabezpieczono prawie kilogram narkotyków.

Zatrzymany mężczyzna po przesłuchaniu usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Za zarzucany czyn może mu grozić do 10 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl