fot. https://twitter.com/podlaskaPolicja

Warszawa: Był poszukiwany za zabójstwo sprzed 20 lat; wpadł podczas sprawdzania maseczki

Policjanci z warszawskich Bielan zatrzymali 45-latka poszukiwanego do odbycia kary 25 lat za zabójstwo sprzed 20 lat temu – poinformowała rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska. Według ustaleń mężczyzna został zatrzymany przed sklepem podczas sprawdzania obostrzeń związanych z zakrywaniem ust i nosa maseczką.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu przed jednym ze sklepów przy ulicy Broniewskiego w Warszawie. Dzielnicowi z Bielan podczas sprawdzania obowiązku noszenia maseczek wylegitymowali 45-latka.

„Mężczyzna poszukiwany był przez sąd okręgowy, za zabójstwo sprzed 20 lat” – podkreśliła podinsp. Elwira Kozłowska.

„Został przewieziony do więzienia, gdzie ma spędzić 25 lat” – podała policjantka.

Zaznaczyła, że policjanci stale sprawdzają miejsca, w których osoby ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości.

„Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest potwierdzeniem, że ukrywanie się przed organami ścigania, nigdy nie zwalnia z odpowiedzialności za złamanie prawa” – dodała.

PAP

drukuj
Tagi: , , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl