fot. pixabay.com

W Strasburgu odbyła się debata podsumowująca czas od ostatnich wyborów do PE

Europoseł Dominik Tarczyński powiedział, że Europa musi być uratowana i bezpieczna. W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się debata, podczas której podsumowano pięć ostatnich lat od czasu ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego. Na sali plenarnej była obecna m.in. szefowa Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen.

Dominik Tarczyński odniósł się do wystąpień unijnych polityków. Poseł do Parlamentu Europejskiego nawiązał m.in. do kwestii tzw. Zielonego Ładu i nielegalnej migracji. Wskazywał na negatywne konsekwencje dla mieszkańców Starego Kontynentu.

Europoseł Dominik Tarczyński podkreślił, że to szaleństwo musi się skończyć po wyborach.

Szaleństwo nielegalnej migracji skończy się po wyborach, także szaleństwo tzw. Zielonego Ładu. Żadne uśmiechy i dobry nastrój nie zmienią faktu, że to konserwatyści przywrócą wielkość Europie – podkreślił Dominik Tarczyński.

Wybory do Europarlamentu odbędą się w różnych państwach Unii Europejskiej od 6 do 9 czerwca 2024 roku. W Polsce głosowanie odbędzie się 9 czerwca. Wybierzemy 53 europosłów; łącznie w Parlamencie Europejskim jest do obsadzenia 720 mandatów.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl