fot. CBŚP

Udana akcja funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali czterech mężczyzn ściganych Europejskim Nakazem Aresztowania. Sprawcy byli poszukiwani przez służby z Belgii za porwanie i uwięzienie dwóch obywateli tego kraju.

Funkcjonariusze CBŚP z grupy tzw. łowców cieni zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych Europejskim Nakazem Aresztowania. Jak informują służby, chodziło o porwanie dwóch obywateli Belgii, którego sprawcami są Polacy.

„Łowcy cieni” to specjalna grupa zajmująca się poszukiwaniem niebezpiecznych przestępców. Po niespełna trzech miesiącach śledztwa udało im się ustalić, gdzie ukrywają się odpowiedzialni za porwanie i uwięzienie obywateli Belgii. Sprawcy ukrywali się na terenie naszego kraju. Trzech zostało aresztowanych w Warszawie, a jeden w Radomiu.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mogą oni mieć powiązania z pseudokibicami jednego z radomskich klubów piłkarskich. Zgodnie z międzynarodową procedurą zostali przekonwojowani do Belgii.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl