fot. Szymon Cieślar

W sobotę Rodzina Radia Maryja spotka się w Toruniu z okazji 30 lat istnienia katolickiej rozgłośni

W sobotę, 4 grudnia, Rodzina Radia Maryja będzie dziękować Bogu i Matce Najświętszej za 30 lat istnienia katolickiej rozgłośni.

Już za dwa dni Rodzina Radia Maryja zawita w grodzie Kopernika. Uroczystości z okazji 30. urodzin katolickiej rozgłośni rozpoczną się o godzinie 9.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Arena Toruń przy ul. Bema. Karty wstępu będą rozdawane w namiocie, w biurze Radia Maryja.

O godzinie 11.30 rozpocznie się koncert znanych nam ojców bernardynów z Lublina – o. Azariasza i o. Juliana. O godz. 12.00 rozpocznie się pierwszosobotnia godzina przed Najświętszym Sakramentem. O 12.30 odmówimy Różaniec, a o 13.00 wysłuchamy koncertu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. O godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 15.30 będzie sprawowana Msza święta pod przewodnictwem ks. abp. Mieczysława Mokrzyckiego, metropolity lwowskiego.

Z kolei w środę, 8 grudnia, świętować będziemy w Bydgoszczy w kościele Matki Bożej Fatimskiej. Uroczysta Msza święta rozpocznie się tam o godzinie 18.00.

TV Trwam News

drukuj