fot. twitter.com/GK_PGNiG

W Gdyni  rozpoczęła się III edycja Forum Wizja Rozwoju

W Gdyni rozpoczęła się dziś trzecia edycja Forum Wizja Rozwoju. W trakcie dwudniowego wydarzenia w kilkudziesięciu panelach dyskusyjnych wystąpi ponad 450 prelegentów. Dzisiaj w dyskusji udział weźmie premier Mateusz Morawiecki.

Forum Wizja Rozwoju to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Tradycyjnie na miejsce konferencji obrana została siedziba Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. W trakcie dwudniowego wydarzenia eksperci ze świata biznesu i polityki oraz przedstawiciele nauki dyskutują o najważniejszych wyzwaniach stojących przed naszym krajem.

Rozmowy odbywają się w panelach podzielonych na kilkanaście bloków tematycznych, dotyczących między innymi: edukacji zawodowej, energetyki, automatyzacji i robotyzacji polskiego biznesu, szeroko rozumianego rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu oraz inwestycji, takich jak np. przekop Mierzei Wiślanej, budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego. Eksperci pochylają się również nad zagadnieniami związanymi z obecną sytuacją ekonomiczną, zaistniałą na skutek epidemii koronawirusa.

https://twitter.com/KPRM_CIR/status/1297610670230458368

TV Trwam News

drukuj