fot. M.Borawski/Nasz Dziennik

W Centrali Radia Maryja w Chicago uruchomiono drugi serwer

W Centrali Radia Maryja w Chicago został uruchomiony drugi serwer, który umożliwi dostęp do TV Trwam i Radia Maryja niemal w każdym zakątku świata.

Łatwiejszy dostęp do TV Trwam mają już obie Ameryki, Kanada, Meksyk, Australia, Irlandia i Nowa Zelandia. Radio Maryja dzięki nowemu serwerowi będzie miało zasięg na cały świat.

Sygnał Radia Maryja będzie umieszczony na serwerze amerykańskim w najbliższych dniach. Natomiast nadal można słuchać Radia Maryja za pomocą przekazu satelitarnego – poinformował o. Zbigniew Pieńkos CSsR, dyrektor Centrali Radia Maryja w Chicago.

Chcemy doprowadzić do tego, żeby na serwerze, który jest aktualnie, była tylko Polska, natomiast reszta świata korzystała z serwera amerykańskiego w Chicago. Właściciel mówi, że możliwości są nieograniczone. Kilka milionów osób w jednym momencie będzie mogło oglądać TV Trwam, czy słuchać Radia Maryja – powiedział o. Zbigniew Pieńkos CSsR.

Aby bez problemu oglądać TV Trwam i słuchać Radia Maryja na nowym serwerze w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii przez internet wystarczy wejść na stronę: www.radiomaryjachicago.org,

RIRM 

drukuj