fot. Ewa Sądej / Nasz Dziennik

UNICEF promuje homoseksualizm wśród dzieci

UNICEF chcąc promować homoseksualizm wśród dzieci, narusza prawa najmłodszych – alarmuje CitizenGo. Chodzi o dokument UNICEF-u pt. „Wyeliminować dyskryminację wobec dzieci i rodziców spowodowaną orientacją seksualną i/lub tożsamością płciową”.

Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF opowiedział się w nim, m.in. za prawnym uznaniem związków homoseksualnych oraz umożliwieniem promocji homoseksualizmu wśród dzieci.

Magdalena Korzekwa, menadżer CitizenGo, wskazuje, że zamiast wspierać rzeczywiste prawa i dobro dzieci, UNICEF wyraźnie narusza swój mandat międzynarodowy.

– UNICEF wydał niedawno dokument, w którym mówi o pojęciach, których prawo międzynarodowe w ogóle nie uznaje. Są to pojęcia orientacji seksualnej. Pojęcia te nie są w żaden sposób uzgodnione przez państwa członkowskie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Autorzy dokumentu idą znacznie dalej niż we wszystkich dotychczasowych oficjalnych stanowiskach UNICEF-u. Oficjalnie wyrażają w nim aprobatę dla uznawania przez prawo związków jednopłciowych i popierają taką praktykę. Napisano: UNICEF popiera wprowadzenie w życie przepisów, które zapewnią parom LGBT i ich dzieciom uznanie przez prawo ich więzi rodzinnych. Te przepisy są bardzo szkodliwe, toteż zachęcam do tego, aby taką petycję szeroko popierać. Petycja trafi od razu do polskiego i międzynarodowego oddziału UNICEF-u – powiedziała Magdalena Korzekwa.

Na stronie www.Citizengo.org można podpisać petycję do UNICEF-u z apelem o wycofanie przedmiotowego dokumentu stojącego w sprzeczności z prawami i dobrem dzieci. Jest to też apel do rządów państw ONZ, by wstrzymały finansowe wsparcie dla UNICEF-u do czasu wycofania dokumentu.

RIRM

drukuj