fot. twitter.com/BJozwiakUPR

Unia Polityki Realnej poprze prezydenta A. Dudę w II turze wyborów

Unia Polityki Realnej podjęła decyzję, aby w II turze wyborów prezydenckich, poprzeć kandydaturę Andrzeja Dudy – oświadczył w czwartek lider Unii Polityki Realnej Bartosz Józwiak.

„Stoimy po raz kolejny przed bardzo ważnym wyborem. Wybór w II turze, to jest wybór tego, jaka będzie Polska na przyszłość i to w perspektywie długofalowej; jaka ta Polska będzie również dla naszych dzieci. W tej sytuacji bardzo trudno byłoby, żeby jakiekolwiek ugrupowanie polityczne, szczególnie konserwatywne, konserwatywno-wolnościowe, stało z boku i nie podjęło decyzji jaką wizję Polski chciałoby, żeby była realizowana przez przyszłego prezydenta Polski” – powiedział Bartosz Józwiak na czwartkowej konferencji prasowej w sztabie starającego o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy.

„Rada Główna Unii Polityki Realnej jednogłośnie podjęła decyzję o tym, aby poprzeć kandydaturę prezydenta Andrzeja Dudy w II turze wyborów. Stajemy po stronie pana prezydenta, chcemy z panem prezydentem współpracować” – oświadczył lider Unii Polityki Realnej.

PAP

drukuj