fot. PAP/EPA

UE: Charles Michel zaprosi sekretarza generalnego ONZ na szczyt UE

Szef Rady Europejskiej, Charles Michel, zaprosi sekretarza generalnego ONZ, Antonio Guterresa, na szczyt UE 24 czerwca – poinformował rzecznik prasowy Michela.

„W celu wzmocnienia współpracy UE-Organizacja Narodów Zjednoczonych na rzecz sprostania globalnym wyzwaniom, przewodniczący Charles Michel zaprosi sekretarza generalnego ONZ, Antonio Guterresa, do przyłączenia się do 27 unijnych państw na następnym szczycie UE 24 czerwca. W programie znajdą się multilateralizm, klimat, prawa człowieka, pokój, rozwój i globalna odbudowa po Covid-19” – napisał Barend Leyts, rzecznik Michela, na Twitterze.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl