fot. Karolina Sabaj

Uchwała Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski przed wyborami do PE

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju w uchwale wystosowanej do swoich członków i sympatyków wskazuje, że Polska jest unikatem w jednoczącej się Europie. Zwraca także uwagę, iż Polska pozycja nie podoba się szczególnie nurtom lewicowo-liberalnym, dlatego nasza Ojczyzna wymaga „promowania swych atutów w skali międzynarodowej oraz obecności ludzi potrafiących taka działalność prowadzić.

W komunikacie Stowarzyszenie zobowiązuje swoich członków i prosi sympatyków o głosowanie na te Komitety Wyborcze i tych kandydatów, którzy są prawdomówni i gwarantują, że będą m.in.: działać na rzecz ochrony rodziny, której podstawą jest związek kobiety i mężczyzny oraz obrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci; chronić własności polskiej ziemi czy bronić bezpieczeństwa energetycznego Polski.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl