[TYLKO U NAS] J. Wiśniewska: Wraz z kryzysem migracyjnym nasilił się w Europie problem ślubów z niepełnoletnimi dziewczynkami

W niektórych państwach Europy dorośli mężczyźni biorą śluby z niepełnoletnimi dziewczynkami. Ten pedofilski proceder nasilił się wraz z kryzysem migracyjnym – alarmuje europoseł Jadwiga Wiśniewska. Dodaje, że jest to jedna z najbardziej haniebnych form seksualnego niewolnictwa. Bruksela jednak nie podejmuje działań wobec takich krajów.

Europoseł Jadwiga Wiśniewska na antenie Radia Maryja w audycji „Aktualności Dnia” zwróciła uwagę, że do takich sytuacji dochodzi w strefach objętych szariatem. Co może jeszcze bardziej oburzać niektóre państwa Wspólnoty, migranci próbują wręcz legalizować takie zachowania. Nad tym problemem debatowali niedawno europosłowie.

Pedofilska praktyka rozlała się również po Unii Europejskiej. Trzeba powiedzieć, że niestety w tym przypadku, jak i w innych, poprawność polityczna bierze górę nad fundamentalnymi wartościami. Dlatego podczas obrad Parlamentu Europejskiego zapytałam, czy Komisja Europejska zamierza wszcząć procedurę naruszenia praworządności względem państw, na terenie których dochodzi do tych pedofilskich procederów. Tu jest pole do działania – zaznaczyła Jadwiga Wiśniewska.

Śluby dorosłych z dziećmi odbywają się w takich krajach jak Iran. Według prawa islamskiego, dziewczynki osiągają dojrzałość w wieku już kilku lat. Dzieci są zmuszane do wstąpienia w związek małżeński z partnerem starszym o kilkanaście lat. Wraz z falą migracji do Europy, która w ostatnich latach nabrała na sile, proceder ten przenosi się na Stary Kontynent.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl