fot. tv trwam

[TYLKO U NAS] D. Bąk: W powszechnej opinii zostało utrwalone, że prof. Jan Szyszko obronił polskie lasy przed reprywatyzacją

W powszechnej opinii zostało utrwalone, że prof. Jan Szyszko obronił polskie lasy przed reprywatyzacją i to jest prawda. W krótkim czasie zebrał 3,5 mln podpisów, by doprowadzić do referendum. Stanął na czele tego ruchu, który okazał się skuteczny – powiedział o zmarłym prof. Janie Szyszko w piątkowym „Polskim punkcie widzenia” na antenie Telewizji Trwam poseł PiS Dariusz Bąk.

W środę przed południem w wieku 75 lat zmarł prof. Jan Szyszko, poseł na Sejm RP, były minister środowiska. Osobę profesora Jana Szyszko wspominał na antenie Telewizji Trwam poseł PiS Dariusz Bąk.

– Wiadomość o śmierci prof. Jana Szyszko pogrążyła w smutku wielu Polaków. Widać, że był szanowany. Podczas każdego spotkania ludzie podchodzili i chcieli powiedzieć mu kilka ciepłych słów – podkreślił Dariusz Bąk.

– Był człowiekiem o prawym charakterze. Zawsze, kiedy trzeba było pomóc, pomagał. Nigdy nie gardził ludźmi, którymi zarządzał. Tymi, którzy zajmowali funkcje niższego szczebla – wskazał.

– W powszechnej opinii zostało utrwalone, że prof. Jan Szyszko obronił polskie lasy przed reprywatyzacją i to jest prawda. W krótkim czasie zebrał 3,5 mln podpisów, by doprowadzić do referendum. Stanął na czele tego ruchu, który okazał się skuteczny – powiedział poseł PiS.

radiomaryja.pl

drukuj