[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: To nie LGBT jest przedmiotem ataku mowy nienawiści. To chrześcijaństwo jest dzisiaj atakowane ze strony neomarksistów

Prawa człowieka przysługują każdej istocie ludzkiej niezalenie od jej poglądów, rasy, zachowania. Czym innym jest przysługiwanie praw człowieka, a czym innym jest obrona ludzi, państwa, rodziny, narodu przed przestępczą działalnością. Przed działalnością, która ma zniszczyć naród, rodzinę, państwo oraz cywilizację chrześcijańską. To nie LGBT jest przedmiotem ataku mowy nienawiści. To chrześcijaństwo jest dzisiaj przedmiotem ataku właśnie mowy nienawiści ze strony neomarksistów – powiedział Antoni Macierewicz, były szef MON, w felietonie z cyklu „Głos Polski” w TV Trwam.

Antoni Macierewicz zwrócił uwagę, że atak ideologii LGBT to nowa ofensywa neomarksizmu.

– Niektóre tendencje, które wydawało się, że są tylko pewnym przejawem zasłony dymnej, pozorów, pretekstów nagle okazały się fundamentem ataku, z jakim Polska musi dzisiaj się zmierzyć. Mówię oczywiście o ideologii LGBT, postmarksizmu, neomarksizm. Wszystko jedno jak to nazwiemy. Nikt z nas, którzy się zajmują historią, badaniem historii ruchu komunistycznego, czy też po prostu życiem społecznym, nikt z nas, który przeżył lata okupacji sowieckiej, agresji ideologicznej, cywilizacyjnej i fizycznej, która szła za tą ideologią (…) nie ma cienia wątpliwości, że to, z czym dzisiaj mamy do czynienia, jest właśnie nową ofensywą neomarksizmu – wskazał gość TV Trwam.

Gdy słucham wypowiedzi ludzi z LGBT, gdy patrzę na ich ataki głównie na chrześcijaństwo, patriotyzm, polskość, nasz cały dorobek cywilizacyjny, to przypomina mi się to hasło, które towarzyszyło mordowaniu żołnierzy niezłomnych: „AK zapluty karzeł reakcji” – kontynuował polityk.

– To właśnie symbol sposobu działania marksizmu, komunizmu, ale także sposobu działania tych ludzi po dziś dzień. Czy można powiedzieć, że oni są prześladowani? Czy można powiedzieć, iż w Polsce łamie się prawa człowieka? Coś niebywałego, z czym mamy do czynienia, gdy czytam list 50 przedstawicieli państw, ambasadorów różnych państw, także takich, w których działania LGBT są naprawdę prześladowane, zabronione i spychane na margines. W Polsce nigdy żadne prawa człowieka przez Polaków budujących niepodległe państwo nie były naruszane i nie były kwestionowane. Nie były, nie są i nie będą – mówił Antoni Macierewicz.

Prawa człowieka przysługują każdej istocie ludzkiej niezalenie od jej poglądów, rasy, zachowania. Czym innym jest przysługiwanie praw człowieka, a czym innym jest obrona ludzi, państwa, rodziny, narodu przed przestępczą działalnością – zaakcentował były minister obrony narodowej.

– Przed działalnością, która ma zniszczyć naród, rodzinę, państwo oraz cywilizację chrześcijańską. To nie LGBT jest przedmiotem ataku mowy nienawiści. To chrześcijaństwo jest dzisiaj przedmiotem ataku właśnie mowy nienawiści ze strony neomarksistów. To właśnie chrześcijaństwo i naród polski są atakowane i zupełnie niebywały w sposób przedstawiane na całym świecie, jako naród winny działań zmierzających do ograniczenia, wręcz zakwestionowania praw człowieka. Sytuacja wygląda dokładnie odwrotnie, niż próbuje się to przedstawiać. Naród polski był w taki sam sposób atakowany za rzekomy antysemityzm. Dzisiaj to jest druga fala ataku na naród polski. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Prawa człowieka są w Polsce szanowane, ale to nie znaczy, że będziemy szanowali także atak na polską konstytucję. Przypominam, że polska konstytucja bardzo jasno mówi, że rodzina to związek kobiety i mężczyzny. Nie ma małżeństw osób tej samej płci – podsumował felietonista.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl