fot. Monika Bilska

[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: System 5G jest bardzo korzystny dla rozwoju społeczeństwa i infrastruktury społecznej. Jeśli zostanie zawłaszczony przez komunistyczną partię w Chinach – może posłużyć do najgorszych z możliwych celów

Warto sobie zdawać sprawę, że wszystkie kwestie, także te związane ze sprawami międzynarodowymi i zagrożeniami, jakie ze strony chińskiej i rosyjskiej spadają na Polskę, które grożą tym, że używany przez nas system łączności komórkowej może być wykorzystany do kontroli całego społeczeństwa, tzw. system 5G, jest bardzo korzystny dla rozwoju społeczeństwa i infrastruktury społecznej. Jeśli zostanie on zawłaszczony przez komunistyczną partię w Chinach, to może posłużyć do najgorszych z możliwych celów – powiedział Antoni Macierewicz w felietonie z cyklu „Głos Polski” w TV Trwam.

Antoni Macierewicz skomentował obecną sytuację Polski.

– Ci wszyscy, którzy oglądacie telewizję, patrzycie na to, co się dzieje w Polsce, rozmawiacie ze znajomymi, słuchacie dziennikarzy, możecie mieć wrażenie, jakoby na Polskę spadła nieprawdopodobna katastrofa. Jakby po wspaniałych wydarzeniach ostatniego roku, kiedy w kolejnych wyborach Polacy potwierdzili swoją wolę odbudowy ojczyzny w oparciu o wartości chrześcijańskie, narodowe i wielką tradycję walki Polaków o niepodległość oraz dążenia do tego, by nasza ojczyzna była wreszcie krajem, w którym Polacy są gospodarzami. Po tym wszystkim nagle na Polskę spadły wydarzenia, które są przedstawiane jako straszliwe, robią wrażenie nieprawdopodobnej katastrofy – rozpoczął Antoni Macierewicz.

Z jednej strony koronawirus. Z drugiej strony obawa o decyzje Unii Europejskiej mające pozbawić nas niepodległości – kontynuował.

– Warto sobie zdawać sprawę, że wszystkie kwestie, także te związane ze sprawami międzynarodowymi i zagrożeniami, jakie ze strony chińskiej i rosyjskiej spadają na Polskę, które grożą tym, że używany przez nas system łączności komórkowej może być wykorzystany do kontroli całego społeczeństwa. Tak zwany system 5G, który jest bardzo korzystny dla rozwoju społeczeństwa i infrastruktury społecznej, jeśli zostanie on zawłaszczony przez komunistyczną partię w Chinach, to może posłużyć do najgorszych z możliwych celów – wskazał polityk.

Poseł odniósł się do trudnej sytuacji polskiego rolnictwa.

– Te kwestie muszą być rozwiązane w kierunku korzystnym dla polskiego rolnictwa i dla dobrostanu zwierząt. Nie może być tak, żeby zagrażały one polskiemu rolnictwu, to jest absolutnie oczywiste. Rysuję te wszystkie zagrożenia po to, żeby Państwu uświadomić, że to jest wyzwanie dla polskiej jedności narodowej i całego narodu, który przy wszystkich różnicach i sporach musi skupić się wokół przywództwa, które dzisiaj spoczywa w rękach Zjednoczonej Prawicy. To nie znaczy, że my jako przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości możemy dyktować niesprawiedliwe, niezrozumiałe czy szkodliwe prawa lub rozstrzygnięcia. My musimy słuchać woli narodu, ale też nie możemy pozwolić na rozbicie naszego jednorodnego, jednolitego, wspólnego stanowiska o tym, że Polska ma być niepodległa – podsumował Antoni Macierewicz.

radiomaryja.pl

drukuj