[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: Ci, którzy mają tęczową flagę, jednoznacznie opowiadają się za rozbiciem rodziny. Zapowiadają, że będą demoralizowali polskie dzieci

Zarówno ci, którzy mają tęczową flagę otwarcie, jak i ci, którzy ją ukrywają, ale jasno mówią, że gdy tylko zdobędą władzę, to wprowadzą zasady tęczowej flagi, jednoznacznie opowiadają się za rozbiciem rodziny, jednoznacznie mówią o tym, co nazywają małżeństwami jednopłciowymi.  (…) Jednoznacznie zapowiadają, że będą demoralizowali polskie dzieci i młodzież – mówił w czwartkowym felietonie „Głos Polski” na antenie TV Trwam i Radia Maryja poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz.

Polska walczy o zachowanie tych sukcesów i osiągnięć, które są efektem ciężkiej pracy ostatnich czterech lat – wskazał Antoni Macierewicz.

– Ta fala nienawiści i ataku, jaka zagraża dzisiaj Polsce od odrodzonego frontu lewicy komunistycznej, naprawdę jest niebezpieczna. Wielka mobilizacja, z która mamy do czynienia, polska mobilizacja, katolicka mobilizacja, mobilizacja ludzi wiary jest dzisiaj absolutnie niezbędna, bo od najbliższej przyszłości, od tego, jak się zachowamy, zależy nieomal wszystko. Te zmiany, które zostały wprowadzone, dają Polsce możliwość budowy zupełnie nowej sytuacji, takiej, jakiej nie było od dziesięcioleci, a w istocie można by nawet sięgnąć dużo głębiej. Nigdy od 1918 roku w Polsce nie decydował o kształcie Polski jednorodny front całej, połączonej Zjednoczonej Prawicy i formacji chrześcijańskich – akcentował poseł.

Nie ma więc co dziwić, że dziś front lewicy – tym razem pod tęczową flagą – atakuje w sposób niesłychanie bezwzględny – podkreślił polityk.

– Chce zakwestionować przede wszystkim rodzinę. Zarówno ci, którzy mają tęczową flagę otwarcie, jak i ci, którzy ją ukrywają, ale jasno mówią, że gdy tylko zdobędą władzę, to wprowadzą zasady tęczowej flagi, jednoznacznie opowiadają się za rozbiciem rodziny, jednoznacznie mówią o tym, co nazywają małżeństwami jednopłciowymi, o tym, co nazywają rodziną, ale składającą się z kobiety i kobiety czy mężczyzny i mężczyzny. Jednoznacznie zapowiadają, że będą demoralizowali polskie dzieci i młodzież – zwrócił uwagę wiceprezes PiS.

Lewica atakuje również gospodarcze propozycje programowe obecnie rządzących, takie jak np. podwyższanie płacy minimalnej – zauważył Antoni Macierewicz.

– Mówią otwarcie, że nie będzie rosnącej płacy minimalnej. A przecież ona jest rozpisana na wiele lat, a przecież to nie jest działanie, które ma kogokolwiek zaskakiwać. Najpierw ta płaca ma wzrosnąć do 2600 zł, potem do 3000 zł i dopiero później, po przygotowaniu i po odpowiednich decyzjach dla drobnego i średniego przemysłu, osiągnąć wreszcie 4000 zł. To koło zamachowe, które da dostatek, dobrobyt pracownikom polskim, będzie oddziaływało także na całą polską gospodarkę, ale w sposób planowy i w sposób rozważny, a nie zaskakujący – tłumaczył.

Nasi polityczni oponenci mówią również otwarcie o likwidacji Wojsk Obrony Terytorialnej – mówił poseł.

– Te wojska, który przez cały świat zachodni zostały jednoznacznie uznane za jeden z najważniejszych elementów reformy armii, przywracania siły polskiemu narodowi, zdolności obrony zarówno lokalnej, jak i w skali ogólnopolskiej, obrony przeciwko tym sposobom ataku, jakie wypraktykowano na Wschodzie, co nazywane jest zwykle atakiem hybrydowym. Właśnie WOT to wniosły. Wniosły także odbudowę polskiego patriotyzmu, przywracania w historii polski walki o niepodległość, przywracania polskiemu wojsku dumy i honoru, przywracania na polskie sztandary tych, którzy stracili życie w obronie wiary, narodu i niepodległości – akcentował były szef MON.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, w jak przełomowym momencie dzisiaj żyjemy i jak wiele przed nami jest do wywalczenia i uzyskania – wskazał wiceprzewodniczący PiS.

– Ale też jak wiele jest zagrożone. W naszych rękach dzisiaj jest przyszłość narodu polskiego, także przyszłość tych wszystkich, którzy czasami rzeczywiście tak, jak w legionowej piosence „rzucili swój los na stos”. Nie zmarnujmy tej krwi – podsumował polityk.

radiomaryja.pl

drukuj