Trzy ofiary śmiertelne pożaru we Wrocławiu

Trzy osoby zginęły w pożarze zabudowań garażowo-gospodarczych, który wybuchł w poniedziałek nad ranem we Wrocławiu przy ul. Bujwida. Ofiary to prawdopodobnie osoby bezdomne.

Jak powiedział dyżurny Wojewódzkiego Stanowisko Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, pożar w zabudowaniach gospodarczych pojawił się tuż po godz. 3 nad ranem.

Ogień objął trzy zabudowania garażowo-gospodarcze. Po ugaszeniu pożaru strażacy znaleźli ciała trzech ofiar. Były to najprawdopodobniej osoby bezdomne. Przyczyny pożaru na razie nie są znane, wyjaśnia je policja.

RIRM/PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl