Trwa zbiórka podpisów w obronie Mary Wagner

Trwa zbiórka podpisów w obronie kanadyjskiej obrończyni życia Mary Wagner. Kobieta po raz kolejny trafiła przed sąd za utrudnianie działalności biznesu aborcyjnego, w którym zabijane są dzieci nienarodzone.

W trakcie ostatniej rozprawy, sędzia poprosił Mary Wagner, aby przedłożyła listy od przyjaciół, wyrażające opinie o niej oraz przekonanie o niesprawiedliwości  wobec nienarodzonych, które inspirują ją do działania.

W związku z tym, jak  mówi Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, dyrektor CitizenGo Polska, na stronie CizinenGo została uruchomiona zbiórka podpisów pod petycją z wyrazami wsparcia dla obrończyni życia.

Rodzina Melwak – Mara dokładnie jej mama – zwróciła się z taką szczególną prośbą do Polaków, aby Polacy przygotowali listy i opinie na temat Mary i jej działalności, i aby Mary mogła dysponować takimi listami podczas rozprawy. Z tego powodu uruchomiliśmy na CitizenGo petycję i bardzo zachęcamy do tego, aby podpisywać się pod tą petycją. To jest krótki tekst, do którego można dołączyć swoje nazwisko. Można też dodać swoją dodatkową wiadomość, do czego bardzo zachęcamy. W bardzo krótkim czasie kilkanaście tysięcy osób podpisało się pod tą petycją i ta liczba bardzo szybko rośnie. Zachęcam, żeby każdy komu leży na sercu los, zarówno samej Mary Wagner, jak i poczętych dzieci, o które walczy, dołączył do tej inicjatywy – podkreśla Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.

Zbiórka podpisów potrwa do 11 września. Dzień później sędzia w Toronto ma wydać wyrok w sprawie Mary Wagner.

RIRM

drukuj