Trwa akcja modlitewna za Ojczyznę

W Polsce zachodzą polityczne i społeczne zmiany. Potrzebni są do tego odpowiedzialni i  odważni przywódcy. Do podjęcia codziennej modlitwy w intencji prezydenta, ministrów, posłów i senatorów zapraszają „Nasz Dziennik” i Fundacja CitizenGo.

Inicjatorzy zwracają uwagę, że przed politykami stoją trudne i odpowiedzialne zadania niemal we wszystkich dziedzinach życia.

Magdalena Korzekwa–Kaliszuk, menadżer CitizenGo w Polsce, podkreśla, że modlitwa to najskuteczniejsze wsparcie dla reprezentantów Narodu.

– Uznaliśmy, że potrzeba zrobić coś dobrego, jakąś pozytywna akcję, która będzie mogła realnie wesprzeć polityków w całej ich kadencji. Uznaliśmy, że nie ma silniejszej broni od modlitwy. Postanowiliśmy zaprosić do tej modlitwy wszystkich chętnych Polaków. Zachęcamy do tego, żeby każda osoba zadeklarowała, za którego polityka przez całą jego kadencję będzie się codziennie modlić, aby podała swoje imię i nazwisko, a tym samym wspierała rządzących swoją modlitwą. Wiemy, że modlitwa może dosłownie czynić cuda, a tego niewątpliwie potrzebuje nasza ojczyzna – powiedziała Magdalena Korzekwa–Kaliszuk.

Każdy, kto chce włączyć się we wspólną modlitwę, proszony jest o wypełnienie formularza na stronie www.zapolske.pl.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl