fot. PAP/Tytus Żmijewski

Szef MSWiA: Dzieci i pracownicy szkoły w Brześciu Kujawskim objęci wszelką pomocą

W szkole w Brześciu Kujawskim jest już wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz. Dzieci i pracownicy szkoły zostali objęci wszelką pomocą w tym wsparciem psychologów – poinformował dziś minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.

Po ataku zamaskowanego napastnika w szkole w Brześciu Kujawskim (Kujawsko-Pomorskie) dwie osoby są ranne. Z informacji policji wynika, Że sprzątaczka została postrzelona, a 11-letnia uczennica szkoły ucierpiała w wyniku wystrzału petardy.

Szef MSWiA zapewnił, ze na miejscu zdarzenia jest już wojewoda kujawsko-pomorski.

„Dzieci i pracownicy szkoły zostali objęci wszelka pomocą w tym wsparciem psychologów” – napisał na Twitterze Joachim Brudziński.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl