Szef MON uda się do Stanów Zjednoczonych

W dniach 20 – 22 lipca bieżącego roku minister obrony narodowej Antoni Macierewicz będzie przebywał z wizytą w Waszyngtonie.

Głównym punktem programu będzie udział w sesji plenarnej ministrów obrony państw – członków globalnej koalicji, dowodzonej przez USA, przeciw tzw. Państwu Islamskiemu.

W piątek 22 lipca, minister Macierewicz wygłosi wykład w Atlantic Council pt. „The outcome of NATO Summit and its implication into Pol – US bilateral relationship”. Weźmie także udział w spotkaniu zorganizowanym przez Institute of World Politics z ekspertami ds. bezpieczeństwa międzynarodowego. Szef resortu obrony spotka się także z weteranami oraz miejscową Polonią.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl