Syn Komorowskiego ma powiązania z WSI?

Syn Bronisława Komorowskiego jest prokurentem firmy, której kapitał prowadzi do Piotra P. oficera WSI, podejrzanego o defraudację pieniędzy SKOK Wołomin – podaje „Gazeta Polska Codziennie”.

Chodzi o spółkę Maddy Investment, która – jak wskazuje dziennik – zajmuje się doprowadzeniem do wygaszenia warszawskiej elektrociepłowni Ursus. Instalacje energetyki od lat stoją na drodze wielkiej inwestycji deweloperskiej.

Gazeta podaje, że jest w posiadaniu filmu, na którym Tadeusz Komorowski uniemożliwia urzędnikowi Inspektoratu Ochrony Środowiska kontrolę instalacji energetycznych w jednej z dzielnic Warszawy.

Poseł Adam Kwiatkowski mówi, że w świetle tych informacji powinny zostać upublicznione wszystkie dokumenty w tej sprawie.

– Powinna zostać opublikowana księga dokumentów i  informacji, które są związane z funkcjonowaniem z jednej strony tej spółki, w której syn prezydenta Komorowskiego ma być prokurentem, a z drugiej strony Energetyki Ursus, która pełni dość istotną rolę dla zachodniej części Warszawy. I rzecz druga – jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z takimi powiązaniami i jeśli to wszystko po upublicznieniu tych dokumentów potwierdzi się, to jest to kolejny dowód na bliskie relacje środowiska osób związanych z WSI a najbliższego otoczenia Bronisława Komorowskiego – zaznacza poseł Adam Kwiatkowski.

W ubiegłym tygodniu poseł PiS Bartosz Kownacki zaprezentował zdjęcie z premiery filmu Bitwa Warszawska, na którym widać prezydenta w towarzystwie m.in. Piotra P. Kancelaria prezydenta utrzymuje, że Bronisław Komorowski nie zna i nie spotykał się z P.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl