fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP

Świąteczne życzenia od polityków

Dziś Wigilia. Życzenia z Okazji Świąt Bożego Narodzenia przekazali Polakom para prezydencka, marszałek Sejmu oraz członkowie rządu.

–  Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy! Z okazji świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia oraz szczęścia w państwach domach (…). Drodzy Państwo, życzymy, aby zbliżający się rok 2021 był dla wszystkich Państwa pomyślny. Ufamy mocno, że będzie lepszy od starego, że razem sprostamy wszystkim wyzwaniom (…). Niech ta nadzieja i dobre myśli nie opuszczają Państwa zarówno teraz, jak i przez cały Nowy Rok. Spokojnych Świąt! – zaznaczył prezydent Andrzej Duda.

– Niech ten czas napełni nas wszystkich wiarą, że jutro będzie lepsze i bezpieczniejsze, że znowu będziemy mogli być razem  bez obaw i lęku (…). Życzę, aby atmosfera tych dni była przede wszystkim w naszych sercach. Niech ogrzeje nasze domy i przyniesie nadzieję światu – mówiła Elżbieta Witek, marszałek Sejmu.

– Przede wszystkim życzymy Państwu, aby jak najszybciej zakończyły się trudy, obawy i ograniczenia związane z pandemią, abyśmy w te święta choć na chwilę zapomnieli o wszystkich troskach (…). Gorąco pozdrawiamy Polaków na obczyźnie, życzymy Państwu, aby nasze świąteczne tradycje uczyniły Polskę jeszcze bliższą państwa sercom – powiedziała z kolei Agata Kornhauser Duda, pierwsza dama.

– Bądźmy dla siebie życzliwi, wyrozumiali, dbajmy o siebie nawzajem. (…) Życzę Państwu radości z narodzin Chrystusa i wszystkiego, wszystkiego dobrego – akcentowała Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl