fot. sxc.hu

Stop propagowaniu pedofilii!

Sejm zajmie się obywatelskim projektem ustawy wprowadzającym kary za propagowanie pedofilii – informuje Nasz Dziennik. Do tej pory zebrano już blisko 250 tys. podpisów w tej sprawie.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” chce aby propagowanie bądź pochwalanie podejmowania zachowań seksualnych dzieci poniżej 15 roku życia było karane grzywną, karą do 2 lat więzienia lub ograniczeniem wolności.

Posłowie podczas pierwszego czytania zdecydują, czy projekt zostanie skierowany do komisji sejmowych.

Powaga sytuacji jest ogromna. Nie możemy dopuścić do demoralizacji naszych dzieci – alarmuje Krzysztof Kasprzak z fundacji Pro-prawo do życia.

– Do szkół próbuje się dziś wprowadzić edukację seksualną opartą na standardach WHO. W tych standardach znajdują się rzeczy, które z założenia są pedofilskie. Chce się nauczać dzieci do lat 4 o masturbacji, w wieku 6-9 dostarczać im wiedzy o antykoncepcji i informować je oraz promować związki homoseksualne. Są to rzeczy zatrważające. Nasz projekt ustawy zatrzyma demoralizację i seksualizację dzieci. Podpisało się pod nim 250 tys. mieszkańców Polski – informuje Krzysztof Kasprzak.

Tymczasem w Sejmie znajduje się projekt ustawy, który zakłada obowiązkowe zajęcia w szkole dot. seksualności. Co więcej, szkoły miałyby również współpracować ze środowiskami LGBT.

Z kolei środowiska pro-life alarmują, że wprowadzenie takich zajęć byłoby sprzeczne z konstytucją RP.

RIRM

 

drukuj