Spotkanie historyczno-muzyczne „Witaj Majowa Jutrzenko”

W czwartek 5 maja o godz. 17.30 w Warszawie odbędzie się spotkanie historyczno-muzyczne „Witaj Majowa Jutrzenko”. Wydarzenie jest organizowane z okazji Dnia Flagi RP, Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja.

W programie spotkania – dedykowanego „pamięci dziejów narodu polskiego w różnych okresach historii oraz w hołdzie walczącym o Polskę wolną i niepodległą” – jest przewidziana prelekcja pt. „Wilno 1919”, którą wygłosi Gustav Ollsonopulos oraz koncert muzyki klasycznej i patriotycznej w wykonaniu Tomasza Kozakiewicza, Andrzeja Seroczyńskiego i Anety Skarżyński.

Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Publicznej im. Z. J. Rumla w Dzielnicy Praga-Południe, na ulicy Meissnera 5.

Zaproszenie - Witaj Majowa Jutrzenko - 05.05

Kliknij, aby powiększyć

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl