Spotkanie Apostolstwa Trzeźwości w Miejscu Piastowym

„Młodzi, nie dajcie się zniewolić” – pod tym hasłem dziś w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym odbędzie się spotkanie Apostolstwa Trzeźwości.

Będzie to spotkanie w ramach 12. ogólnopolskiej modlitwy o trzeźwość polskiego narodu. Rozpocznie się ono modlitwą Anioł Pański o godz. 18.00.

Następnie uczestnicy odmówią różaniec w intencji rodzin dotkniętych uzależnieniami oraz w intencji Światowych Dni Młodzieży – mówi rektor Sanktuarium ks. Jan Seremak

Wszystkich, którym leży na sercu trzeźwość naszego narodu zapraszam do Miejsca Piastowego. O godz. 18.30 będzie program słowno-muzyczny pt. „Rozmowy duszy z Jezusem miłosiernym”. O godz. 19.00 Msza św. celebrowana przez ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego, przewodniczącego Zespołu Apostolstwa Trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski. O godz. 20.00 rozpocznie się widowisko dotyczące jubileuszu Chrztu Polski pt. „1050 lat u stóp Maryi” – informuje ks. Seremak.

Spotkanie zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

 

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl